O mnie

Urszula Ewa Lubinus Certyfikowany Terapeuta Kraków

Mam na imię Ula i jest mi bardzo miło zaprosić Cię na spotkanie ze mną. Jako certyfikowany terapeuta z Krakowa od wielu lat zajmuję się różnymi formami terapii naturalnej, która jest doskonałą alternatywą dla klasycznych akademickich form terapii. Moją pracę cechuje holistyczne podejście do człowieka, które opiera się na założeniu, że poszczególne sfery życia stanowią niepodzielną całość, a równowaga na wszystkich jego poziomach jest podstawą zdrowia i szczęścia. Dlatego w swoim gabinecie korzystam zarówno z metod pracy nad umysłem m.in. terapia systemowa w nurcie Hellingera, NLP i coachingu, a także nad ciałem, korzystając z różnych technik masażu.

Wiedzę zdobywałam na wielu szkoleniach w Polsce, głównie w Warszawie i Katowicach, a także w Niemczech, gdzie mieszkałam ostatnie 13 lat oraz prowadziłam z sukcesem własny gabinet.
Prywatnie od 2017 r. mieszkam w Krakowie, jestem szczęśliwą matką oraz partnerką inspirującego mężczyzny. Kocham podróże, spacery oraz wieczory z dobrą książką.

Tworzę Strefę Terapii Empatii i Rozwoju, aby każdy, kto ją odwiedzi, mógł poczuć się swobodnie i komfortowo oraz lepiej poznać siebie. Każde spotkanie z drugim człowiekiem jest dla mnie inspiracją, mam nadzieję, że spotkanie ze mną będzie inspirujące również dla Ciebie.

Serdecznie zapraszam!
Ula Lubinus, Certyfikowany Terapeuta Kraków

Masz pytania? Zadzwoń (+48) 609-924-742

Mam nadzieję, że spotkanie ze mną będzie inspirujące również dla Ciebie! Serdecznie zapraszam! Urszula Ewa Lubinus Certyfikowany Terapeuta Kraków

Opinie moich Klientów

5/5
Ula to osoba, która bardzo mi pomogła mentalnie, ale tez zawodowo. Nie wiedziałam jak się ukierunkować i zmienić swoją dotychczasowa prace z której nie byłam zadowolona. Rozmowy z nią pomogły mi znaleźć swoje zalety i poczuć się pewniejsza siebie. Teraz mam nowa prace i jest o wiele lepiej.
Klientka Sfery Terapii Empatii i Rozwoju - Urszula Ewa Lubinus
Kasia
Pani Urszula to przede wszystkim osoba, która potrafi słuchać. Chodziłam do niej na masaże i z czasem zaczęłam lepiej sypiać i mniej się stresować.
Klientka Sfery Terapii Empatii i Rozwoju - Urszula Ewa Lubinus
Krystyna
Zanim trafiłem do gabinetu Uli to nie słyszałem o ustawieniach i takiej formie terapii. Nie spodziewałem się, że to tak bardzo mi pomoże inaczej spojrzeć na swoje życie. Dziękuje!
Klient Sfery Terapii Empatii i Rozwoju - Urszula Ewa Lubinus
Marek
Przewiń do góry