Coaching

Czym jest coaching?

Coaching Kraków Urszula Ewa Lubinus

Coaching jest relacją, podczas której wspieram klienta w jak najlepszym wykorzystaniu jego potencjału, aby osiągnął zamierzony rezultat. To forma regularnych spotkań / sesji podczas których sam/a wybierasz na czym chcesz się skupić. Możesz zadawać pytania , słuchać, ja Tobie mogę zadać pytania, które skłonią Ciebie do przemyśleń.
Staram się wydobyć z Ciebie Twój najlepszy potencjał, zarządzać nim, abyś potem mógł/a TY sam/a nim z łatwością zarządzać i korzystać z potężnych możliwości.

Dzięki mojej wiedzy, znajomości skutecznych narzędzi i umiejętności ich wykorzystania dążę do wydobycia rozwiązań i strategii z wnętrza klienta, wierzę, że każdy z natury jest pełen pomysłów.
Ukierunkowuję klienta na CEL, wspieram w identyfikowaniu i eliminowaniu przeszkód, jak również w dostrzeganiu i wykorzystaniu możliwości.
Towarzyszę Ci w przebyciu drogi z punktu, w którym jesteś do punktu w którym chcesz BYĆ.

Metoda coachingowa

Metoda coachingowa sprawdza się w życiu prywatnym jak i zawodowym, gdyż jej prawa są bardzo uniwersalne. Uwolnisz się od starych schematów i otworzysz na nowe możliwości. Ta skuteczna metoda sprawi, że odzyskasz radość z każdego dnia, pozbędziesz się ograniczających przekonań. Zaczniesz swobodnie nawiązywać kontakty a inni będą Cię rozumieli.

Czy Potrzebny jest Ci coaching?
W sesjach z moimi Klientami słyszę najczęściej takie oto pytania:

  • nie wiem co zrobić w tej sytuacji
  • dlaczego w ogóle muszę to robić?
  • jaki jest mój cel?
  • nie wiem co wybrać?
  • jaką decyzję podjąć, czy będzie słuszna?
  • czego potrzebuję tak naprawdę?
  • nie mam już siły
  • brak mi energii na to wszystko i wiele tym podobnych.

Być może Ty też zadajesz sobie takie pytania, masz wątpliwości. Być może na pierwszym spotkaniu nie uzyskasz od razu odpowiedzi, ale uświadomisz sobie co sprawiło, że zadajesz sobie takie pytania.

Masz pytania? Zadzwoń (+48) 609-924-742

Mam nadzieję, że spotkanie ze mną będzie inspirujące również dla Ciebie! Serdecznie zapraszam! Urszula Ewa Lubinus Certyfikowany Terapeuta Kraków

Przewiń do góry